Máte na nás dotaz? Napište nám:

Časté dotazy

Máte otázky? Níže najdete odpovědi na nejčastější dotazy ohledně našich lekcí Pets Yogy a mnoho dalšího. Pokud zde nenajdete odpověď na svůj dotaz, neváhejte nás kontaktovat.

Ne, vůbec ne! Naše lekce jsou otevřené pro všechny úrovně zkušeností, od úplných začátečníků po pokročilé jogíny. 

Lekce Pets Yogy má 60 minut a během ní si užijete 45 minut jógy v kombinaci s protahováním a 15 minut roztomilého mazlení se štěňátky. V průběhu lekce běhají štěňátka mezi vámi a kdykoliv za vámi doběhnou si můžete udělat mazlící přestávku.

Naše lekce Pets Yogy v Brně probíhají na adrese Václavská 6, 603 00 Brno v OneClub Brno (vchod č.V1/1). OneClub se nachází v 2. patře.

Parkování
Pojedete na lekci autem? Doporučujeme vyrazit o něco dříve a zaparkovat na přilehlých modrých zónách. Případně je možné využít parkovacího stání přímo u budovy OneClubu (80 Kč / hod).

MHD
Pojedete za námi MHD? OneClub se nachází oproti zastávce Václavská.

Naše lekce Pets Yogy v Olomouci probíhají na adrese Náves Svobody 8/14, 779 00 Olomouc v sídle společnosti Machovský s.r.o.
Bude vám stačit pohodlné oblečení na cvičení. O vše ostatní se postaráme my!

Všechny naše lekce Pets Yoga probíhají primárně v českém jazyce. Pro účastníky, kteří hovoří jinými jazyky, se snažíme být co nejvíce nápomocni a poskytovat základní pokyny v angličtině nebo dalších jazycích podle možností a dostupnosti našich instruktorů. Pokud máte obavy týkající se jazykové bariéry, neváhejte nás kontaktovat předem a my se pokusíme najít pro vás nejlepší řešení.

Všechna štěňata účastnící se našich lekcí Pets Yoga jsou zapůjčena od chovatelských stanic a milujících majitelů, kteří sdílejí naši vášeň pro zdraví, pohodu a šíření radosti. 

Naše spolupráce s chovatelskými stanicemi a majiteli také zdůrazňuje důležitost vytváření silných, zdravých vazeb mezi psy a lidmi od raného věku štěňat.

Pets Yoga nabízí jedinečnou kombinaci protahování, relaxace a radosti se štěňátky. Lekce jógy zlepšuje flexibilitu, sílu a duševní pohodu, zatímco mazlení se štěňaty sníží stres a zlepší náladu.

Ano, kvůli omezené kapacitě a zajištění dostatečného prostoru pro všechny, včetně štěňat je nutné si lekci předem rezervovat a zaplatit v rezervačním kalendáři na našich webových stránkách.

Zdraví a bezpečnost našich účastníků a štěňat jsou naší nejvyšší prioritou. Studio je pravidelně čištěno a dezinfikováno. Všechna štěňata jsou zdravá a očkovaná. Klienti jsou také vyzýváni, aby nepřicházeli na lekci, pokud se necítí dobře.

Rezervujte si svoji lekci Pets Yogy.

Rezervujte si lekci Pets Yogy! Zažijte radost, kterou přináší kombinace jógy a štěňat.