Máte na nás dotaz? Napište nám:

Pro chovatele

S nadšením spojujeme lidi a štěňata prostřednictvím radosti a síly jógy. Naše lekce nabízejí účastníkům nejen jedinečnou příležitost ke zlepšení jejich fyzického a duševního zdraví, ale poskytují také neocenitelnou zkušenost pro štěňata v jejich klíčovém socializačním období.

Socializace štěňatek

Účast na lekcích Pets Yogy je skvělým způsobem, jak podpořit socializaci vašich štěňatek. V raném věku se štěňata učí interakci s lidmi různého věku a pozadí, což je klíčové pro jejich vývoj do dobře vyrovnaných a sociálně adaptabilních psů.

Honorovaná spolupráce

Vážíme si vašeho času, který nám věnujete. Celý koncept spolupráce je finančně honorován. Navíc od nás získáte i dárkový poukaz na lekci PetsYogy zdarma. Vyzkoušejte si PetsYogu i vy nebo poukaz můžete komukoliv věnovat.

Pozitivní expozice

Naše lekce poskytují vašim štěňatům možnost pozitivní expozice v bezpečném a kontrolovaném prostředí, což pomáhá předejít vzniku strachu nebo úzkosti spojených s novými situacemi a lidmi.

Podpora pro vaši chovatelskou stanici

Spoluprací s námi získáte publikum pro prezentaci vaší chovatelské stanice a štěňat. To nejen zvyšuje povědomí o vaší práci, ale velmi často najdeme nový domov dostupným štěňátkům.

Odpovědnost a péče

Zajišťujeme, aby všechny interakce mezi štěňaty a účastníky byly pod kontrolou a za určitých pravidel v respektujícím prostředí. Naše priority jsou zdraví, bezpečnost a pohoda štěňat i lidí.

Parkování u OneClubu

Pro chovatele máme vyhrazené parkování zdarma. Parkovací místo je na Václavské 6 – přímo před budovou OneClub.

Jak se zapojit

Pokud jste chovatel nebo zástupce chovatelské stanice a máte zájem se zapojit do našeho programu Pets Yogy, rádi bychom s vámi navázali spolupráci! Pro začátek stačí vyplnit kontaktní formulář níže.

Kontaktní formulář

Vyplňte náš online formulář nebo nás kontaktujte přímo prostřednictvím telefonu. Rádi se s vámi setkáme osobně nebo virtuálně, abychom probrali možnosti spolupráce a odpověděli na vaše dotazy.

Odesláním zprávy souhlasím se zpracováním osobních údajů.